اوکسین ادز معتبرترین و بزرگترین سیستم کسب درآمد وبمسترها
دوشنبه 4 شهریور‌ماه سال 1387

طبق گفته ی روانشناسان همه ما به نحوی تحت تاثیر رنگها هستیم و به عبارت دیگر خود «واقعی» مان را با این رنگ ها نشان می دهیم.برای هر فرد رنگ مخصوصی وجود دارد که می تواند بر زندگی او تاثیر بگذارد.جالب است،نه!!!!!!

اینکه شما بدانید برای اسمتان رنگ مخصوصی وجود دارد و می توانید راز شخصیتی خود را از لابلای آن دریابید،باید بسیار جالب و هیجان انگیز باشد

                               پس به ادامه ی مطلب توجه کنید!

عکس زیر راببینید!

یرای همیشه

برای اینکه با چگونگی موضوع آشنا یک مثال می آورم،اسم و فامیل خود را روی کاغذ بنویسید و بر اساس حروف و اعداد ذکر شده برای هر کدام در عکس رنگ مربوطه زا پیدا کنید.مثال:

اسم من جواد ورزیده

که میشه

ج=1

و=4

ا=1

د=4

و=4

ر=9

ز=8

ی=3

د=4

ه=8

که جمعا میشه 46 حال باید برای به دست آوردن رنگ مربوطه یک + بین 46 ای که بدست آوردیم  بذاریم و حاصل را بدست آوریم و این عدد رنگ اسم شما در جدول را نشان میدهد!

برای اسم من:

4+6=10

 مشاهده می کنید که 10 در جدول نیست دوباره بین 1و 0 یک + میذاریم تا به عددی

که در جدول موجود است برسیم!

حال که عدد را پیدا کردید می توانید شخصیت خود را در گزینه های زیر بخوانید!!!!

اگه دوست داشتید اسم خودتون رو بهم با رنگش بگید،اگه نتونستین رنگ اسمتون رو پیدا کنید باز هم به من بگید خودم براتون پیداش می کنم.

رنگ صورتی:

دارای قدرت جسمی بالایی هستید. به خاطر اراده بالایی که دارید می توانید رویاهایتان را به راحتی به واقعیت تبدیل کنید.با مسوولیتها به راحتی کنار می آیید و می توانید دیگران را در حل مشکلاتشان راهنمایی کنید.از نظر عاطفی فردی قوی و عمیق هستید.صمیمیت بیش از اندازه با دیگران برایتان سخت است.

رنگ قرمز:

بسیار جاه طلب بوده و گاهی برای رسیدن به اهداف خود ممکن است از دیگران هم مایه بگذارید.قرمز رنگ حیات و جسارت است.همیشه تلاش دارید که آشکارا به فعالیت بپردازید و مورد توجه قرار بگیرید.بسیار خونگرم هستید و به سادگی تحریک تحریک می شوید.ممکن است در اوج شادی نیز ناگهان و با کوچک ترین بهانه ای اخمهایتان در هم رفته و به لاک خود فرو برویدباید سعی کنید که از انرژِی فوق العاده تان در جهت مثبت استفاده کنید

رنگ زرد:

بسیار تیز هوش هستید. شخصیتی بسیار خوشبین و فعال دارید.هرگز در ابراز آنچه می خواهید بر زبان بیاورید کم نمی آورید. به خاطر زنده دلی،ابتکار و مستعد بودنتان در برقراری ارتباطی خوب با دیگران،همیشه دور و برتان پر از دوستان مختلف خواهد بود.با وجودی که روحیه بسیار شادی دارید،هرگز احساس رضایت نخواهید کرد،مگر اینکه شادی هایتان را با دیگران تقسیم کنید.تنها ایرادی که ممکن است داشته باشید،قدرت تخیل و تجسم بیش از اندازه تان است که گاهی شما را در خود غرق می کند!اگر نتوانید انرژی و توانتان را در مسیر درستی هدایت کنید،در آخر خواهید دید بیشتر کارهایی که با هدفی مشخص شروع کرده اید،نا تمام مانده اند..

رنگ طلایی:

در هر چیزی،فقط حد بالای آن را می تواند رضایت خاطر شما را بر آورده کند.از طرف دیگر رفتار و کلامتان چنان جذابیتی دارد که بندرت ممکن است کسی با شما آشنا شود،ولی شیفته تان نشود!دانش و آگاهی شما نسبت زندگی غیر قابل توصیف است.

به هر چیزی با خوشبینی زیاد نگاه می کنید.می توانید معلم خوبی بیاشیدو تمام تجربیاتتان را به دیگران نیز انتقال دهید.شرایط منفی را می توانید به بهترین موفقیت ها تبدیل کنید.

رنگ نیلی:

زندگی شما بیشتر به زندگی عارفان شباهت دارد.با عشق و علاقه ای که به پاکی و زیبایی های دنیا دارید،می توانید توان و شادی فوق العاده ای به افراد افسرده ببخشید.علاوه بر روحیه و شخصیت نوع دوست و انسان پروری که دارید،از یک حس ششم بسیار قوی بر خوردارید که از این طریق نیز می توانید یه راحتی از مشکلات مردم با خبر شوید.

رنگ سبز:

برای شما خیلی مهم است که برنامه ی روزانه داشته باشید.نظم و انضباط برایتان اهمیت زیادی دارد.بندرت ممکن است زندگی تان آشفته و بی هدف باشد.دیگران اغلب برای گرفتن راهنمایی های جدی  نزد شما می آیند.برای حل مشکلات دیگران بشدت حرص می خورید. تکامل شخصیتی،برایتان بسیار حائز اهمیت است و برای وسعت بخشیدن به دانش خود هرگز از آموختن دست بر نمی دارید.ترجیح می دهید به جای از شاخه ای به شاخه دیگر پریدن،روی هدف ثابتی به فعالیت بپردازید.

رنگ بنفش:

عاشق کند و کاو و جستجو در عمق هر پدیده هستید و شاید هم به همین دلیل،عشق به علوم ماوراءالطبیعه در شما به حد کافی زشد کرده است.این باعث شده به رشته هایی چون فلسفه روی آورید.هیچ اتفاقی را به راحتی قبول نمی کنید مگر آنکه خودتان آن را شخصا تجربه کرده باشید.برای حل مشکلات نیز راه حل را در درون خود می جویید.عاشق تنهایی هستید و هماهنگ شدن با دیگران کمی برایتان مشکل است.

رنگ آبی:

به احتمال قوی،دیگران شما را شخصی بدون تعارف و غیر تشریفاتی می دانند و شاید هم به همین دلیل برایشان جالب توجه هستید.آزادی برایتان ارزش زیادی دارد و هرگز نمی توانید در محیطی کار کنید که به شما تحکم میشود و یا زیر نظر قرار دارید.اگر این همه دنبال تنوع هستید،به این دلیل است که اعتقاد زیادی به حقیقت دارید و برای همین زندگی با تمام مشکلات و سختی هایش برای شما ارزشی فوق العاده دارد.

رنگ نارنجی:

شوخ طبعی و بذله گویی بخصوصی را که به ارث برده اید،باعث شده محبوب دیگران باشید.دیگران از بودن با شما لذت برده و انرژی مثبت می گیرند.سعی می کنید همیسه لیوان را از نیمه پرآن ببینید و با بذله گویی خاص خود،محیط را برای انجام کاری مثبت فراهم سازید. آماده کمک به دیگران هستید.رنگین کمان زندگی تان را دوست دارید و تلاش دارید تا زندگی را برای دیگران نیز،زیباتر نمایید!